Hakkımızda

...
Hakkımızda
Hakkımızda

Consepte De Luxe müşterilerimize sunduğumuz hizmet çerçevesinde, jakuzi ve sauna kiralama hizmetleri veriyoruz. Şehir hayatında şehrin yoğunluğu sebebiyle normal zamandan daha çok yorgunluk ve stres süreçlerinizde, bu durumlarınızdan hızlıca arınmak ve rahatlamak gerektiğinde sauna, jakuzide zaman geçirmek vücudun en çok aradığı ve istediği anlardır.

Hizmet sağladığımız kiralama imkanları dahilinde, evinizin istediğiniz her köşesine veya açık alanlara jakuzi kiralama hizmetleri sunuyoruz. Jakuzi kiralama seçenekleriyle beraber ister günlük isterseniz haftalık uzun süre boyunca jakuziyi kiralayabilir, uzunca bir süre faydalanabilirsiniz.

Fizik tedavi alanında birçok faydası bulunan jakuzi motorunun yüksek basınçlı suyun vücuda temas etmesi sayesinde, vücudun kaslarının gevşemesine, rahatlamasına yardımcı olur. Böylelikle vücutta esneklik kazandıran jakuziler ile birlikte kan dolaşımını hızlandırma gibi dolaşım bozukluklarını giderirsiniz. İnsan vücuduna dair tüm şişkinliğin ve ağrıların giderilmesinde yardımcı olan jakuzi kullanımları, ev rahatlığında doğal detoks etkisi yaratır.

Sauna kiralama hizmetlerimiz sayesinde de cilt sağlığınızın daha canlı ve parlak bir cilde kavuşma noktasında faydalarını göreceğiniz saunalarla birlikte cildinizin daha canlı olmasını sağlarsınız. Sauna cilt bakımını destekleyen, vücudun gevşemesi ve terleyerek toksinleri temizlemede en etkili yollardan biridir. Ayrıca insan vücudunun daha estetik ve formda gözükmesi için sauna terlemesi ile kastaki yağ oranlarının azalmasına ve vücudun daha estetik görünmesine katkı sağlarsınız.

Evlerinizde istediğiniz alanlara anında kurulum hizmeti sağladığımız jakuzi ve sauna kiralama hizmetlerimizde profesyonel ekibimizle birlikte istediğiniz her an hizmet sunmaktayız. Balkon, teras ya da bahçe katı alanlarda bahçelerinize kurabilir ya da evinizin müsait bir odası için de bu hizmeti verebilmekteyiz.

En az 1 gün ve katları şeklinde kiralama hizmeti sunduğumuz sauna kiralama, jakuzi kiralama hizmetlerinin tamamında sağlığınızı önemsiyor ve kurulumda uzman ekibimizin tam koruma teçhizatlı sunacağı hizmetler sunacağından kuşku duymanızı istemiyoruz. Kurulumda eldiven, galoş ve maske kullanımını önemsiyor ve kiralama süresi bittiğinde ise ozon gazı ile dezenfekte edecek şekilde kurulumu hijyenik bir şekilde kaldırıyoruz.

Sauna kiralama ya da Jakuzi kiralama hizmetlerimize dair aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamak için dilediğiniz her zaman web sitemizde bulunan iletişim sayfasını kullanabilir, uzman ekibimize telefonla ulaşarak tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım