Sauna Kiralama

...
Sauna Kiralama
Sauna Kiralama

Saunanın içerisine dahil olduğu tatiller, insanların en çok keyif aldığı, rahatladığı ve dinlendiği tatillerdir. Hal böyle olunca evinize günlük veya haftalık kiralayabileceğiniz türde portatif sauna kiralama hizmetleriyle beraber vücuttan sizlerde sıvı atabilir, zayıflama etkisinden siz de faydalanabilirsiniz. Terleme yöntemiyle vücudun rahatlama ve gevşemesine yardımcı olan saunalar, vücutta terleme sayesinde gözeneklerden toksinlerin temizlenmesini sağlayan, tüm kimyasalların da sauna ortamında terlemeyle dışarı atmanızda etkili bir yöntemdir.

sauna kiralama

Cilt sağlığı açısından sağlıklı bir yöntem olarak bilinen sauna ile birlikte kas ve yağ oranlarınızı dengeleme için belirli dönemlerde kullanabilirsiniz. Kas kütlenizi arttırma adına yaptığınız spor türleriyle birlikte yağ oranı dengelenmesi için sauna terlemesi faydalı bir adım olacaktır. Vücutta kasların gevşemesiyle beraber sauna stres azaltır, sauna terlemesiyle birlikte hem ruh hem de sinir sağlığınızın da dinginleşmesini sağlarsınız.

Sauna Kiralama Nedir?

Eviniz için uygun ortamlara sağlanan sauna kiralama süreçleriyle birlikte siz de evinizde müsait odası için, bahçe ya da balkon alanları için geniş bir alana sahipseniz faydalanabilirsiniz. Sauna sisteminizi evinize kuruyoruz ve günlük, haftalık, aylık gibi uzun süreli kiralama hizmetlerimizden doğrudan faydalanabiliyorsunuz.

Salgın hastalık süreçleri içerisinde sağlığınızı önemseyerek, istekleriniz doğrultusunda siz de kas sağlığı, vücudunuzun gevşemesi ve terleyerek cilt sağlığınıza faydalı olması için bu kiralama modeli olan sauna kiralama hizmetlerinden her zaman faydalanabilirsiniz.

Evlere Sauna Kiralama Hizmetleri

Cilt sağlığınıza dair cilt hastalıklarının tamamında tedavi yöntemi olarak kullanılan saunadan siz de sauna kiralayarak faydalanabilirsiniz. Kılcal damarlarda dolaşımı arttırarak kan dolaşımı arttırır ve cildinizin daha bakımlı, canlı görünmesini sağlar. Kas gücünü arttırabileceğiniz bu hizmette yüksek ısı sayesinde yağ yakımı da artmış olur. Vücutta kaslardaki yağ oranı dengelendiğinde de vücudunuzun daha estetik görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Vücut direncini arttıran sauna odalarında, kış sezonu hastalıkları olan nezle, grip gibi bağışıklık sistemiyle doğrudan ilişkili rahatsızlıklarınızı da korur ve kontrol altına alabilirsiniz. Yüksek ısı sayesinde vücuttan ter atarak toksinlerin de terleme yoluyla dışa çıkmasını sağlar, virüs ve mikropların ölmesini sağlamış olursunuz.

Birçok yönden sağlıklı ve faydalı olan evde sauna kiralama hizmetleri ister günlük ister haftalık olarak kiralanabilmektedir. Bu hizmetler, doğrudan bahçeli ev, villa tipi geniş ve büyük alanlara kurulabilmektedir. Bu sayede yoğun birkaç günlük programınızda sauna isteğinizi, evinize sauna kiralayarak sağlamış olabilirsiniz.

Uzman ekibimiz tarafından kurulumu her an yapılabilir bu hizmetlerde, hijyen birincil önceliğimizdir. Galoş, maske ve eldivenin birlikte kullanılarak kurulum esnasında tamamen sağlınızı önemsiyoruz. Evinize profesyonel ekibimiz ile birlikte geliyor ve teslim edeceğimiz sauna hizmetimizin tüm kurulumu anahtar teslim bize aittir. Kurulum süresi boyunca hiçbir sorun yaşamadan istediğiniz gibi kullanabilir ve saunaya girmenin keyfini evinizin rahatlığındayken yaşayabilirsiniz. Kiralama süreci bittikten sonra demonte etmek için gelen ekibimiz, ozon gazı ile dezenfektan kullanımı sağlar ve tüm yapıyı hijyenik bir şekilde sökerek taşımacılığı üstlenir.

Özel gün ve haftalarda bile evinize özel sauna sistemi kurarak 1 hafta boyunca sauna keyfine varabilir ve bu hizmetten en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Yaklaşık 1 saatlik kurulum hizmeti dahil olmak üzere, istediğiniz her zaman bize ulaşabilir ve hizmet hakkında tüm detayları da yine hem sayfamızdan hem de bizden anında öğrenebilirsiniz.

Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım